faraone
Stanisława Wiechcińska
Hlavní účetní
tel.+48 91 57903 93
s.wiechcinska@faraone.pl
Krzysztof Kurek
Vedoucí produkce
tel. +48 91 579 03 96
k.kurek@faraone.pl



Magdalena Bakalarz
Vedoucí obchodního oddělení
tel. +48 91 579 03 97
m.bakalarz@faraone.pl
Generální ředitel
Marcattilii Gianluca
tel. +48 91 579 03 91
tel. kom. +48 607 220 250
g.marcattilii@faraone.pl



Zachodniopomorskie-Szczecin
Adam Kalisz
tel. +48 91 462 37 23
tel. kom. +48 601 089 222
sklep@faraone.pl
zachodniopomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie/zachd, lubuskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie.
Andrzej Korpalski
tel. kom. +48 887 210 200
a.korpalski@faraone.pl
warmińsko-mazurskie/wschod, podlaskie, mazowieckie, łodzkie, świętokrzyskie, lubelskie/połnoc.
Tomasz Zarychta
tel. kom. +48 665 950 220
t.zarychta@faraone.pl
dolnośląskie, opolskie, śląskie, , podkarpackie, lubelskie/południe, małopolskie.
Marian Deska
tel. kom. +48 509 512 113
m.deska@faraone.pl




Serwis podnośnikow Faraone
Marek Pelc
tel. kom. +48 698 243 500
podnosniki@faraone.pl
serwis