faraone

Italy
I.M.A. Faraone
Zona Industriale Salino
64018 Tortoreto TERAMO - ITALY

Info
Phone +39 0861 77221
Fax +39 0861 772222
E-Mail info@faraone.com
View the map...
I.M.A. Faraone, ITALY
Poland
AKALA Faraone Sp.Zo.O.
Ul. Prosta, 32 Lozienica
72100 Goleniow - POLAND

Info
Phone +48 91 579 03 90
Fax +48 91 579 03 94
E-Mail info@faraone.pl
Web www.faraone.pl
View the map...
AKALA Faraone Sp.Zo.O., Poland
Spanish
Escaleras Escalibur, S.L.
Polígono Industrial Hda. Dolores, Calles 4 y 5.
Ctra. Sevilla-Málaga, Km.6.
41500 - ALCALA DE GUADAIRA (Sevilla) - Espaňa

Info
Phone +34 95 563 16 18
Fax +34 95 563 16 20
E-Mail escalibur@escalerasescalibur.com
Web www.escalerasescalibur.com
View the map...
AKALA Faraone Sp.Zo.O., Poland

Foto Hlavní činností skupiny, která byla založena v roce 1969 Sabatianem Faraone, byla výroba hliníkových okenních rámů. Schopnost společnosti pracovat na realizaci komplexní pokročilé technologii profilů umožnilo její rychlí rozvoj během necelých 5 let se Faraone změnilo z malé řemeslné firmy na fabriku okenních rámu s novým závodem v průmyslové oblasti Tortoreto.

Rokem 1979 byla zahájena výroba hliníkových žebříků, vypracované přes Piero Faraone. Na začátku to bylo oddělení pro výrobu okenních rámů. O několik let později se osamostatnil a stal se tím, čím je dnes IMA S.P.A.

Foto Za krátkou dobu si značka zboží Faraone upevnila svoji pozici na tuzemském a zahraničním trhu. Stalo se tak díky inovačním hlinížebříkům, které rychle vytlačili z trhu tehdy obecně používané dřevěné žebříky.

Po 10 letech se Faraone stal absolutním lídrem na italském a mezinárodním trhu v segmentu pracovních žebříků. Odlišuje nás široký rozsah nabízených výrobků a především vysoký stupeň bezpečnosti pro koncového zákazníka.

Foto Faraone je členem evropské komise, která vydala normy týkající se konstrukcí žebříků.

V roce 1989 firma zahájila práci na projektu pro spuštění dvou nových linek výroby pro hliníkové žebříky a přenosná lešení, vyrobené v souladu s normami DIN a evropskými normami, i když normy 626 nebo DL81 ještě tehdy neexistovali, Faraone vyrábělo nejbezpečnější vybavení.

SKUPINA FARAONE DNES
Dnes IMA S.P.A. Disponuje nejmodernějšími technologiemi. Má čtyři výrobní závody o celkové ploše 60.000 m2, kde jsou vyráběny profesionální hliníkové žebříky, přenosná lešení, zvedací plošiny s košem a okenní rámy. Hlavní sídlo firmy se nachází v Tortoreto (Te), ale jednotlivé závody se nacházejí také v Polsku, Dánsku a ve Španělsku.

MISE
Foto TVOŘIT VYBAVENÍ PRO PRÁCI VE VýŠKÁCH SE ZAJIŠTĚNÍM NEJVÝŠŠÍ BEZPEčNOSTI A POHODLÍ, NABÍZENÍ OPRAVDOVÉ MONOSTI UŠETŘIT ČAS, ÚSILÍ A NÁKLADY.

Výroba žebříků zahrnuje velký sortiment vybavení pro práci ve výškách. Nabízíme jak standardní žebříky tak i speciální žebříky ve více jak 200 různých modelech, protože každé pracovní místo potřebuje speciální bezpečný a pohodlný žebřík.

Hliníková přenosná lešení Faraone jsou v souladu s nejpřísnějšími bezpečnostními normami, které existují. Jsou v souladu s EN1004, pohodlné, bezpečné a elastické, jsou přizpůsobitelné požadavkům zákazníka, s neomezenými konfiguračními možnostmi montáže.

Zvedací plošiny s koši Faraone splňují misi společnosti v oblasti maximálně bezpečného a pohodlného vybavení pro práci ve výškách. Proto jsou výjimečně kompaktní a lehké, vyrobeny z hliníku. Jsou bezpečné, protože jsou dodávány se všemi bezpečnostními prvky, např. s čidlem úrovně, s díly určenými pro kontrolu řetězů a také jiná zařízení, díky nimž jsou plošiny Faraone bestsellerem v oblasti bezpečnosti. Foto

Původní činnost Skupiny, oddělení okenních rámů, je vysoce specializované, dochází tam k realizaci pokročilých technických a architektonických staveb. Z tohoto důvodu je proces realizace výjimečně složitý a je přizpůsoben požadavkům zákazníka, aby bylo vyhověno každému, kdo chce získat velice prestižní stavbu.
Graf ukazuje nárůst obratu skupiny Faraone